JEANETTE KARSTEN. Kompositioner, 2 st, litografier, signerade och numrerade.

4256542. JEANETTE KARSTEN. Kompositioner, 2 st, litografier, signerade och numrerade.

"Activity", numrerad 243/290, bildmått 57 x 40 cm
"a glimpse of a world", numrerad 289/375, bildmått 62 x 43 cm
Rammått 82,5 x 61,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 82,5 x 61,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 206