Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Skeppet Ribersborg, olja på pannå, signerad A.Thryvelli 1975.
425637. OKÄND KONSTNÄR. Skeppet Ribersborg, olja på pannå, signerad A.Thryvelli 1975.
27x46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
27x46 cm.
Garpenhus Auktioner
879