HANS RIEDMANN. olja på duk, Engelskt jaktmotiv, signerad.
425569. HANS RIEDMANN. olja på duk, Engelskt jaktmotiv, signerad.
60 x 90 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 90 cm.
Herrljunga Auktionsverk
7 599