AMADEU FONTANET CLEC. ”Kontraster”, Pirineo (Lérida).

4255535. AMADEU FONTANET CLEC. ”Kontraster”, Pirineo (Lérida).

Olja på duk
Signerad
På baksidan, titeln, lokaliserad, signerad, daterad 1941; och med en dedikation från 1942.
33x41 cm.

Patinerad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
33x41 cm.

Patinerad träram.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 233