Sidobord i teak, Trioh, Danmark, 1960-tal.

4255248. Sidobord i teak, Trioh, Danmark, 1960-tal.

teakträ

ca Höjd 53 cm x B 74 cm x D 74 cm.

Tecken på slitage, en djup repa på underramen (insidan). Fläckar på bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

teakträ

Antal besök: 266