MODELLBILAR, 5 stycken, "Oldtimer", olika modeller, Schuco.

4255227. MODELLBILAR, 5 stycken, "Oldtimer", olika modeller, Schuco.

nr 1230, 1227, 1228, 1225, 1229.
I originallådor.
Lådornas mått:
Längd 18-23 cm
Höjd ca 11 cm.

Bruksslitage, mindre skador på kartongerna.

Gör en kostnadsfri värdering!

I originallådor.
Lådornas mått:
Längd 18-23 cm
Höjd ca 11 cm.

Antal besök: 203