J. IBAÑEZ. Portvy.

J. IBAÑEZ. Portvy.
4255076. J. IBAÑEZ. Portvy.

Gouache på papper.
Signerad och daterad 1977.
46,5x61 cm.

Inte undersökt utan ram. Träram, med brister.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!
4255076. J. IBAÑEZ. Portvy.

Gouache på papper.
Signerad och daterad 1977.
46,5x61 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C4 Rosellón
Antal besök: 164