MODELLBILAR, 3 stycken, Chevrolet Corvette.

4254664. MODELLBILAR, 3 stycken, Chevrolet Corvette.

1 styck Corvette 1958, längd 25 cm
1 styck Corvette Stingray 1963, längd 14 cm
1 styck corvette 1957, längd 14 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 179