KÄRL, keramik, Höganäs, 1900-tal.

425463. KÄRL, keramik, Höganäs, 1900-tal.

Tillverkad för laboratorium. Ca. 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 051