NADĚŽDA PLÍŠKOVÁ. Torrnålsgravyrer, kompositioner, signerade, daterade, numrerade.

4254471. NADĚŽDA PLÍŠKOVÁ. Torrnålsgravyrer, kompositioner, signerade, daterade, numrerade.

Fjäril med strumpebandshållare, daterad 1977, numrerad 21/30, bildmått ca 12x10 cm.
Knutet finger, daterad 1981, numrerad 5/50, bildmått ca 5x10 cm.
Rammått ca 20,5x15 cm.
Inglasade ramar.

Ej examinerad ur ram.
Stifthål i ett blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 20,5x15 cm.
Inglasade ramar.

Ej examinerad ur ram.
Stifthål i ett blad.

Antal besök: 137