Fjäril med strumpebandshållare, daterad 1977, numrerad 21/30, bildmått ca 12x10 cm.
Knutet finger, daterad 1981, numrerad 5/50, bildmått ca 5x10 cm.
Rammått ca 20,5x15 cm.
Inglasade ramar.
Rammått ca 20,5x15 cm.
Inglasade ramar.