FIGURIN, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand, signerad och numrerad 187/500.

425370. FIGURIN, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand, signerad och numrerad 187/500.

Ekorre. Höjd ca. 17 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ekorre. Höjd ca. 17 cm.

Antal besök: 834