SKÄNK, sengustaviansk, 1800-tal.

425359. SKÄNK, sengustaviansk, 1800-tal.

Lådor, skåp, bemålad, längd ca. 107, bredd 38, höjd 123 cm.

Slitage, repor, slagmärken, maskstungen, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 902