BROSCH, 18k guld med diamanter och smaragder, totalt ca 1,2 ct. Vikt ca 11,4 gram.

425313. BROSCH, 18k guld med diamanter och smaragder, totalt ca 1,2 ct. Vikt ca 11,4 gram.

Dekor med nyckelpiga.

Bruksslitage, skador på emaljen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med nyckelpiga.

Antal besök: 411