4252731. OMEGA, armbandsur, doublé, 1960-tal.
Manuellt uppdrag med plexiglas.
Referensnummer: 2705-1
Verknummer:19222542
Kaliber: 269
Diameter: 35,5 mm
Armband i läder, ej original.
Sölja, ej original.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage, bucklor och senare krona.
Referensnummer: 2705-1
Verknummer:19222542
Kaliber: 269
Diameter: 35,5 mm
Armband i läder, ej original.
Sölja, ej original.