OMEGA, armbandsur, doublé, 1960-tal.

4252731. OMEGA, armbandsur, doublé, 1960-tal.

Manuellt uppdrag med plexiglas.
Referensnummer: 2705-1
Verknummer:19222542
Kaliber: 269
Diameter: 35,5 mm
Armband i läder, ej original.
Sölja, ej original.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage, bucklor och senare krona.

Tema

Tema Beso - Del 3

Gör en kostnadsfri värdering!

Referensnummer: 2705-1
Verknummer:19222542
Kaliber: 269
Diameter: 35,5 mm
Armband i läder, ej original.
Sölja, ej original.

Tema

Tema Beso - Del 3

Antal besök: 425