FÅTÖLJ, FOTPALL, Hjort Knudsen, Danmark, 2000-tal.

425266. FÅTÖLJ, FOTPALL, Hjort Knudsen, Danmark, 2000-tal.

Grå tygklädsel.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grå tygklädsel.

Smärre slitage.

Antal besök: 4 095