A. NOTARI. EFTER. Pantern.

A. NOTARI. EFTER. Pantern.
4252527. A. NOTARI. EFTER. Pantern.

Art Deco kubistisk skulptur i lackerad kalamin med marmor och onyxbas, från 1900-talets första decennier.
Signerad.
23,5x33x11 cm.

Brister i lacken.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
23,5x33x11 cm.

Brister i lacken.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 330