BARBRO BÄCKSTRÖM. "Sovare", multiskulptur / relief, osignerad, numrerad 419/1000, plast.

4252409. BARBRO BÄCKSTRÖM. "Sovare", multiskulptur / relief, osignerad, numrerad 419/1000, plast.

Mått 22x16x6 cm.

Gulnad.

Barbro Bäckström (1939–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 22x16x6 cm.

Gulnad.

Barbro Bäckström (1939–1990)

Antal besök: 720