CARL LINDIN. Olja på duk, signerad och daterad 1893.

425176. CARL LINDIN. Olja på duk, signerad och daterad 1893.

Porträtt av majorskan Bernhard, Rockesholms Herrgård. Ca. 54,5x24,5 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr.

Antal besök: 2 391