JOSEF FRANK. FÅTÖLJ, No 336 för svenskt tenn,1900-talets första del.

425164. JOSEF FRANK. FÅTÖLJ, No 336 för svenskt tenn,1900-talets första del.

Forgiven 1934 av josef Frank.
Rygghöjd 80 cm.

Bruksslitage. Textilskador.

Josef Frank (1885–1967)

Gör en kostnadsfri värdering!

Forgiven 1934 av josef Frank.
Rygghöjd 80 cm.

Bruksslitage. Textilskador.

Josef Frank (1885–1967)

Antal besök: 2 745