BOKHYLLA, empirestil. 1900-tal.

425150. BOKHYLLA, empirestil. 1900-tal.

Mahogny, längd ca. 120, bredd 30, höjd 122 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 703