GOLVLAMPA, Teresia stil, 1900-tal.

425145. GOLVLAMPA, Teresia stil, 1900-tal.

Mässing och glas, behängd med prismor, 9 ljuspunkter, höjd ca. 165 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 501