OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fullriggaren "Odin av Stockholm", olja på duk, signerad E.M -13.

425129. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fullriggaren "Odin av Stockholm", olja på duk, signerad E.M -13.

Totalmått inkl ram 40 x 49,5 cm.

Krakeleringar, väldigt ojämn duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 751