LENA THOMSON. Olja på duk, smygande katt, signerad samt daterad 2011.

425094. LENA THOMSON. Olja på duk, smygande katt, signerad samt daterad 2011.

70 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 50 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 874