GUDMAR OLOVSON. "Prélude", kallbrons.

4250932. GUDMAR OLOVSON. "Prélude", kallbrons.

Signerad Gudmar, höjd inkl sockel ca 17 cm.

Bruksslitage.

Gudmar Olovson (1936–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gudmar Olovson (1936–2017)

Antal besök: 262