GUNNAR PETTERSSON. Utter. Akvarell, signerad.

42509. GUNNAR PETTERSSON. Utter. Akvarell, signerad.

40x58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x58 cm.

Antal besök: 2 582