GÖRAN BRUNIUS. Träd vid vatten, olja på pannå, signerad.

425083. GÖRAN BRUNIUS. Träd vid vatten, olja på pannå, signerad.

Bildmått 23 x 32,5 cm.

Göran Brunius (1911–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 23 x 32,5 cm.

Göran Brunius (1911–2005)

Antal besök: 789