MATSALSGRUPP, ek, barockstil, 1900-tal.

425002. MATSALSGRUPP, ek, barockstil, 1900-tal.

Bord med två iläggsskivor. Höjd 74 cm. Bredd 80 cm. Längd 140 cm. (+37 x 2 cm). 6 stolar med klädd ryggbricka samt sits. Tyg i grön nyans.

Bruksslitage. Stöt- och slagmärken. Enstaka fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 999