Bestående av bland annat: Vas Ulrica Hydman-Vallien. Ljusstakar 1 par orrefors. Glasskål på metallställ, Skultuna. Höjd 4 - 22 cm.
Gravyr på ställ Skultuna. Bruksslitage, enstaka repor.