SPELDOSA, Schweiz, 1800-tal.

SPELDOSA, Schweiz, 1800-tal.
424999. SPELDOSA, Schweiz, 1800-tal.

10 melodier.
Spelar och fungerar.
Höjd 13,5 cm, längd 55 cm, djup 20,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 melodier.
Spelar och fungerar.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 384