PIERRE OLOFSSON. Komposition, färglitografi.

4249634. PIERRE OLOFSSON. Komposition, färglitografi.

Signerad Olofsson, 36/100, bildmått ca 48x33, rammått 64x48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Antal besök: 243