JUPP JOHANNES LÜCKEROTH. Utan titel.

4249554. JUPP JOHANNES LÜCKEROTH. Utan titel.

Jupp Johannes Lückeroth, utan titel, olja på duk, 30 cm x 22 cm arbetsstorlek, daterad 1960 a tergo och med konstnärsstämpel.

liten repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

liten repa.

Antal besök: 145