ARTHUR ANDERSSON, vas, saltglaserat stengods, Wallåkra.

4249536. ARTHUR ANDERSSON, vas, saltglaserat stengods, Wallåkra.

Vas, saltglaserat stengods, Arthur Andersson, Wallåkra. Signerad Wallåkra, AWA.

Höjd 10 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 222