GUNNAR CYREN. Graal, "Dalby", glas, numrerad 9867-72, Orrefors. Daterad -1992.

424940. GUNNAR CYREN. Graal, "Dalby", glas, numrerad 9867-72, Orrefors. Daterad -1992.

Höjd 23, diameter 19 cm.

Bruks.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23, diameter 19 cm.

Bruks.

Antal besök: 1 278