PETER DAHL. INTERIÖR FRÅN RESTAURANG PRINSEN.

4249396. PETER DAHL. INTERIÖR FRÅN RESTAURANG PRINSEN.

Färglitografi, signerad och numrerad 272/375, ca 84x57 cm. Ramens mått ca 104x75 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 325