LINNEDUKAR, 7 st, varierande mått, SERVIETTER, 22st.

4249163. LINNEDUKAR, 7 st, varierande mått, SERVIETTER, 22st.

1900-tal.

Bruksslitage, omanglade.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-tal.

Bruksslitage, omanglade.

Antal besök: 215