VAS, porslin, bär Wiens märkning, 1800/1900-tal.

424907. VAS, porslin, bär Wiens märkning, 1800/1900-tal.

Utompåliggande dekor.
märkt under: Una Gitand.
Höjd 22 cm.

Smärre slitage i dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utompåliggande dekor.
märkt under: Una Gitand.
Höjd 22 cm.

Smärre slitage i dekor.

Antal besök: 1 071