ARMBANDSUR, herr, Tissot Seastar, Quartz, 1980-tal.

424881. ARMBANDSUR, herr, Tissot Seastar, Quartz, 1980-tal.

Armband i läder.
Urets diameter 3,7 cm.

Bruksslitage, glas med repor samt ej genomgången, armband med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband i läder.
Urets diameter 3,7 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 678