KRYDDHYLLA, 1900-talets mitt.

KRYDDHYLLA, 1900-talets mitt.
4248778. KRYDDHYLLA, 1900-talets mitt.

Höjd ca 12 cm
Bredd ca 74 cm
Djup ca 22 cm.

nött, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 12 cm
Bredd ca 74 cm
Djup ca 22 cm.

nött, repor.

Antal besök: 205