12 gafflar, längd 12 cm.
11 skedar, längd 12.3 cm.
12 skedar, längd 11 cm
9 serveringsbestick.
2 smörknivar.
12 skedar, längd 18.1 cm.
12 knivar, längd 20.2 cm.
12 gafflar, längd 18 cm.
12 skedar, längd 21.3 cm.
12 gafflar, längd 21.2 cm.
12 gafflar längd 24.3 cm.
Bruksslitage. Repor.
12 gafflar, längd 12 cm.
11 skedar, längd 12.3 cm.
12 skedar, längd 11 cm
9 serveringsbestick.
2 smörknivar.
12 skedar, längd 18.1 cm.
12 knivar, längd 20.2 cm.
12 gafflar, längd 18 cm.
12 skedar, längd 21.3 cm.
12 gafflar, längd 21.2 cm.
12 gafflar längd 24.3 cm.
Bruksslitage. Repor.