BESTICKUPPSÄTTNING, nysilver, 118 delar. "Haga". Skandia.

424856. BESTICKUPPSÄTTNING, nysilver, 118 delar. "Haga". Skandia.

12 gafflar, längd 12 cm.
11 skedar, längd 12.3 cm.
12 skedar, längd 11 cm
9 serveringsbestick.
2 smörknivar.
12 skedar, längd 18.1 cm.
12 knivar, längd 20.2 cm.
12 gafflar, längd 18 cm.
12 skedar, längd 21.3 cm.
12 gafflar, längd 21.2 cm.
12 gafflar längd 24.3 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 gafflar, längd 12 cm.
11 skedar, längd 12.3 cm.
12 skedar, längd 11 cm
9 serveringsbestick.
2 smörknivar.
12 skedar, längd 18.1 cm.
12 knivar, längd 20.2 cm.
12 gafflar, längd 18 cm.
12 skedar, längd 21.3 cm.
12 gafflar, längd 21.2 cm.
12 gafflar längd 24.3 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 646