VIKSKÄRM, Tyg "Gratulation", Gocken Jobs. Omkring 1900.

424827. VIKSKÄRM, Tyg "Gratulation", Gocken Jobs. Omkring 1900.

Mahogny, mässingsfötter, tyg med dekor av kaffekoppar och tårtor, längd ca. 137, höjd 137 cm.
Tyg Gocken Jobs, "Gratulation".

Bruksslitage. Repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor, fläckar.

Antal besök: 2 405