KANDELABRAR, ett par, gjutjärn, nyrokoko, 1800-talets slut.

42481. KANDELABRAR, ett par, gjutjärn, nyrokoko, 1800-talets slut.

För 3 ljus, höjd ca 36 cm.

Bruksslitage. En skruv ngt kort.

Gör en kostnadsfri värdering!

För 3 ljus, höjd ca 36 cm.

Antal besök: 2 028