UTEBELYSNING, 1930-tal.

UTEBELYSNING, 1930-tal.
4248052. UTEBELYSNING, 1930-tal.

Svartlackerad arm i järn med vitemaljerad plåtskärm samt glaskupa, höjd 55 cm.

Bruks-och åldersrelaterat slitage med viss ytrost och märken. Ingen funktionsgaranti lämnas. El saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 346