STÖVELKNECKT, möjligtvis Bolinder, Stockholm, 1800/1900-tal.

42476. STÖVELKNECKT, möjligtvis Bolinder, Stockholm, 1800/1900-tal.

Längd ca 31 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 31 cm.

Slitage.

Antal besök: 854