Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
STÖVELKNECKT, möjligtvis Bolinder, Stockholm, 1800/1900-tal.
42476. STÖVELKNECKT, möjligtvis Bolinder, Stockholm, 1800/1900-tal.
Längd ca 31 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 31 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
721