Gomér & Andersson Norrköping
Smycken & Ädelstenar
Armband
ARMBAND, mässing samt emalj, C. Sporrong & Co, Stockholm, 1900-talets första del.
424754. ARMBAND, mässing samt emalj, C. Sporrong & Co, Stockholm, 1900-talets första del.
Ca 18 cm.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 18 cm.
Smärre bruksslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
7 055