VITRINSKÅP, mahogny med intarsia och bronser, 1900-tal, rokokostil.

424751. VITRINSKÅP, mahogny med intarsia och bronser, 1900-tal, rokokostil.

Längd 87, bredd 37, höjd 154 cm.

Bruksslitage samt en fanerskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 937