Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ERNST FROMMHOLD. Havsmotiv. Olja på duk, signerad.
42474. ERNST FROMMHOLD. Havsmotiv. Olja på duk, signerad.
75x100 cm.
Två lagningar.
Gör en kostnadsfri värdering!
75x100 cm.
Två lagningar.
Göteborgs Auktionsverk
2 267