Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
EGON LENNART KARLSSON. "Försommardag". Olja på duk, signerad.
424731. EGON LENNART KARLSSON. "Försommardag". Olja på duk, signerad.
29 x 39 cm.
Smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 x 39 cm.
Smärre repor.
Växjö Auktionskammare
2 536