DOKUMENTVÄSKA, Louis Vuitton.

DOKUMENTVÄSKA, Louis Vuitton.
4247141. DOKUMENTVÄSKA, Louis Vuitton.

Mått ca 42x14 cm, höjd 40 cm
I originalkartong.

Insida med repor och mindre skador i läder, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 42x14 cm, höjd 40 cm
I originalkartong.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
Valvet
Antal besök: 594