OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med ridande figurer.

4247028. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med ridande figurer.

Olja på duk med bakomliggande papp-pannå, 64 x 55,5 cm, med ram 80 x 72 cm. Signerad B. J-N 24.

Utsmyts, märken efter spännram i övre bildplanet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 267