OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. LITO, signerad Jansson.

4246999. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. LITO, signerad Jansson.

höjd 33 cm, bredd 40 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 33 cm, bredd 40 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 269